IDEA POINT

PIECZĄTKI

PIECZĄTKI firmowe i osobiste

W ofercie mamy szeroką gamę pieczątek, od małych kieszonkowych modeli, poprzez klasyczne firmowe, do dużych stempli.

Zamówienia można składać drogą mailową info@idea-point.pl lub osobiście w Hali Kupców Perła, ul. Widna 6 Wrocław, box 67

PIECZĄTKI W PÓŁ GODZINY

Pieczątki błyskowe

są wykonane ze specjalnej gumy nasączonej tuszem wystarczającym nawet na 2-3 razy dłużej niż w pieczątkach samotuszujących. Wzór odbicia uzyskuje się poprzez naświetlenie gumki błyskami silnego światła. Pieczątki błyskowe charakteryzują się bezgłośnym odbiciem i dużą precyzją odwzorowania szczegółów np. logo firmy. Brak elementów ruchomych zapewnia długoletnią bezawaryjność. Największym plusem jest szybki czas realizacji – możliwe wykonanie pieczątki już w pół godziny.

Pieczątka błyskowa WAGRAF a2
Pieczątka błyskowa WAGRAF a3
Pieczątka błyskowa WAGRAF a4
Pieczątka błyskowa kieszonkowa WAGRAF Preink 30
Pieczątka błyskowa kieszonkowa WAGRAF Preink 31
Pieczątka błyskowa kieszonkowa WAGRAF Preink 32

Pieczątki automatyczne

Pieczątki automatyczne, nazywane również samotuszującymi to takie w których proces tuszowania odbicia zachodzi mechanicznie wewnątrz obudowy, nie potrzeba dodatkowej poduszki z tuszem jak w przypadku stempli drewnianych. To najczęściej spotykany rodzaj pieczątki. Głównym atutem jest to, że występują w wielu różnych kształtach i rozmiarach, są małe i duże pieczątki szkieletowe, prostokątne, okrągłe i kwadratowe.

Stemple drewniane

Gryf czy stempel drewniany to inaczej tradycyjna pieczątka na kołku wykonanym z drewna, przy każdym użyciu potrzebna jest zewnętrzna poduszka z tuszem, najpierw musimy nasączyć płytkę pieczątki a dopiero potem wykonać odbicie. Pieczątki drewniane zazwyczaj używane są jako pieczątki ozdobne, ex libris lub ślubne. Głównym minusem jest ich trudność w użytkowaniu i niewygoda.